قوانین و مقررات ثبت نام بازاریاب

 

قوانین و مقررات 

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات هفت گیاه به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت هفت گیاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین این سایت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین هفت گیاه از سوی کاربر است.
در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

روش تحویل

ما همواره تمام تلاش خود را می کنیم تا سفارشات شما را در موعد مقرر تحویل دهیم. ما در تاریخ مقرر و قبل از تحویل سفارش با گیرنده تماس گرفته و هماهنگی لازم برای زمان تحویل را انجام می دهیم.
گاهی ممکن است ارسال بدون تماس تلفنی صورت گیرد و یا گیرنده به تماس ما پاسخ ندهد. در این موارد سفارش شما به آدرس ارسال می شود و در صورتی که گیرنده منزل نباشد، سعی می شود به نگهبان و یا یک همسایه مطمئن تحویل شود. اگر شماره تلفن اشتباه باشد و یا پاسخ ندهد و آدرس نیز اشتباه باشد برای دریافت آدرس جدید با شما تماس گرفته می شود. در این موارد هزینه ارسال مجدد باید پرداخت شود.

زمان تحویل

سفارش شما در تاریخ مورد نظر شما بین ساعات ۱۰ صبح تا ۲۱ شب تحویل داده می شود. امکان گارانتی کردن زمان دقیق تحویل وجود ندارد، البته در جهت کسب رضایت مشتری همواره سعی ما بر این است که سفارشات در زمان مقرر تحویل داده شود.

هزینه ارسال

هزینه ارسال با توجه به مکان تحویل متفاوت خواهد بود.

رعایت حریم خصوصی

هفت گیاه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. هفت گیاه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

بستن